"MARUNADA"-Tradicionalni pohod na Učku

Poziv svim planinarskim društvima za učešće na planinarskom pohodu u sklopu manifestacije Marunada 2015.
Čast nam je i zadovoljstvo pozvati vas da nam se pridružite na planinarskom pohodu koja će biti upriličen 10. listopada 2015. godine, u sklopu Marunade 2015.
Okupljanje pred početak uspona započinje u 09,30 sati u Lignju, na trgu ispred Društvenog doma, a sam početak uspona u 10,00 sati.
Planirana je slijedeća staza planinarskog pohoda:

LIGANJ – LUŽINSKI BREG – OPLOVAC – LOVRANSKA DRAGA ( sa obilaskom slapa) – LIGANJ

Vrijeme hoda je 3 sata i 30 minuta. U Lovranskoj Dragi planirano je zajedničko druženje planinara uz okrjepu, a potom slijedi povratak u  Liganj gdje se održava pučka fešta Marunada, gdje se mogu kušati razne delicije od maruna uz bogatu ponudu hrane i pića i zabavni program.

Kako bismo mogli organizirati sve za vaš dolazak, molimo vas da nam potvrdite dolazak s brojem učesnika najkasnije do 01.10.2015. godine.

Za više informacija stojimo vam na raspolaganju. Kontakt osoba je Branko Šimac, a kontakt telefon je 092 113 2045

Sa poštovanjem,

Predsjednik: